Београдска филхармонија
Петак, 12.4.2019. у 20 сати
Велика дворана

Мракобес 4

Диригент: Михаил Јуровски

Солиста: Софија Гулбадамова, клавир

Програм: M. Mусоргски, А. Казела, Д. Шостакович

 

Организатор: Београдска филхармонија

Информације на тел. 0112630744

 

Израелски квартет пијаниста Октопус
Петак, 12.4.2019. у 18 сати
Музичка галерија

Израелски квартет пијаниста Октопус – детаљније

Ифат Зајдел, Барт Берман, Тавор Гохман, Меир Висел – биографије

Детаљан програм можете погледати овде

 

Организатор: Центар за музику

Улаз слободан

Концерт Bridge of Lights
Среда, 10.4.2019. у 20 сати
Велика дворана

Оркестар Academia Concertante

Солисти:

Лихај Бендајан, виолина

Дејан Млађеновић, виола

Гости концерта:

Хор Браћа Барух

Стефан Зекић, диригент

Детаљније о уметницима и програму овде

 

Организатор: Б`неи Б`рит Ложа Србије 676

Цена карата: 500,700,900 дин.

Роман Симовић, виолина
Субота, 13.4.2019. у 20 сати
Велика дворана

Четврта сезона циклуса концерата КОЛАРАЦ ТВОЈ СВЕТ МУЗИКЕ, у сарадњи са МТС-ом, планирана је да, у оквиру прославе 140 година од оснивања Коларчеве задужбине, београдској публици представи занимљиве програме, интересантне уметнике и пробрану концертну серију која обухвата чак седам концерата. Субота, 13.4.2019. у 20 сати Велика дворана Роман Симовић, виолина Вадим Холоденко, клавир Програм: Шимановски,…

Клавирски квинтет
Недеља, 7.4.2019. у 11 сати
Велика дворана

Клавирски квинтет – детаљније Драгана Раић, клавир Душан Панајотовић, виолина Душица Младеновић, виолина Константин Благојевић, виола Горан Мрђеновић, виолончело Биографије уметника – детаљније Програм: Г. Форе, Клавирски квинтет оп. 89, де-мол Molto moderato Adagio Allegretto moderato Д. Шостакович, Клавирски квинтет оп. 57, ге-мол Prelude: Lento Fugue: Adagio Scherzo: Allegretto Intermezzo: Lento Finale: Allegretto   Организатор: Центар за…

Сусрет са уметником
Среда, 3.4.2019. у 18 сати
Музичка галерија

Сусрет са уметником

Јован Тимилијић, виола – биографија

Анита Станковић, клавир – биографија

Програм:

Франц Антон Хофмајстер – Каприс бр. 6

Јоханес Брамс – Соната Оп. 120, бр. 2 Ес-Дур

Роберт Шуман – Marchenbilder Оп. 113

 

Организатор: Центар за музику

Улаз слободан